A Series of Unfortunate Events’in Yeni Sezonuna Yeni Oyuncular!

Ünlü oyuncu Nathan Fillon’ın merak edildiği yeni projesi belli oldu.

2016 yılının en iyi filmlerinden ve 2016’nın en iyi yıldızlarından olan Nathan Fillon’un takipçileri onun adına yeni projeler bekliyordu. Herkes merak içerisinde onun yapacağı duyuruları beklerken A Series of Unfortunate Events’in 2.sezonundan haberler geldi. İzleyicileri Nathan Fillon’un yeni projesini anladı.

Ünlü yazar David Handler’in bu kitaplarla olan güzel dünyasına hitap eden roman serisinden aynı isimle başlatılan bu proje yeni sezonuna Castle dizisinden Nathan Fillon ve Veep dizisinden Tony Hale katıldı.

Başrolünde ise filmin beğenilen yıldızı Count Olaf adıyla Neil Patrick Harris var.  A Series of Unfortunate Events’in, 2017 yılının Mart ayında 2.sezon onayını almasından sonra izleyiciler sezonu beklerken 3 hafta sonra 3.sezonunuda onay almasını unutmayalım.

Variety’in söylediklerine göre Fillon ve Hale’nin yanına ek olarak bu yeni sezonda diziye Sara Rue, Lucy Punch ve Roger Bart gibi isimler de katılacak. Şuan hangi oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı hakkında bir bilgi olmamasının yanı sıra oyuncu listesi tahmini hemen hemen kafamızda oluşmaya başladı. Umarız  2.sezonu da bize mutlu bir gülümse katar.

 • Murat Çebi
  4 sene önce

  Niceeeee

  yorum beğen
 • Adam Zeki
  4 sene önce

  Böyle dizileri nereden buluyorsunuz artık sayfanızı herkeze önercem

  yorum beğen
 • videoizles
  4 sene önce

  adam yapıyor helal olsun

  yorum beğen
 • Sosyal İçerik
  4 sene önce

  Yine güzel bir dizi daha.. sıraya alıyorum bunuda izliycem mutlaka..

  yorum beğen
 • Ahmet Baran
  4 sene önce

  diziyi bekliyorum yeni oyuncuların gelmesi de süper olmuş

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

A Series of Unfortunate Events’in Yeni Sezonuna Yeni Oyuncular!