Acil Servis’te İlk Saat Yakında Başlıyor!

Acil Servis’te İlk Saat
  • İsmail Can Memiş

Discovery Kanalının Yeni Programı olan Acil Servis’te İlk Saat Yakında Başlıyor

Belgesel kanalı denilince akla gelen ilk kanallardan birisi olan Discovery Channel yeni programlarla izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdürüyor. Daha önce pek çok başarılı yapıma imza atan Discovery Channel’ın yeni programının adı “Acil Servis’te İlk Saat” olarak açıklandı.

Programda acil yardım durumunda bir insanın hayatının kurtarılması ya da kaybedilmesinin an meselesi olduğu vurgulanıyor. Discovery Channel’ın bu belgeselinde acil müdahale gerektiren hastaların ilk kritik saatinde doktorların hastalara nasıl davrandığı aktarılıyor. Belgeselde ayrıca onlarca sabit kamera ve pek çok uzmana yer veriliyor.

Belgeselin her bölümünde izleyicinin karşısına üç farklı acil durumla çıkacak olan Acil Servis’te İlk Saat belgeselinde aşırı baskı altında çalışmaya alışmış bir ekip için sıradan bir iş yok. İlk olarak 4 Ekim Çarşamba günü ekranlara gelmeye başlayacak olan belgesel ülkemizde de izlenebilecek.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.