After – Kısa Tavsiyeler

After

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren “After” filmine gelin bir göz atalım!

After, 12 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş olan yeni bir dram filmi olarak listelerde yerini aldı. Ayrıca After Chapitre 1 şeklinde duyurulan orijinal ismiyle dram severler için sürükleyici bir hikâyenin başlangıcı olduğunun sinyallerini verdi.

After filmi gençliğin farkına varmak ve farkına varılanların tadını çıkarmaya dayalı bir konuya sahip. Ancak burada Tessa lise hayatı boyunca düzenli, tertipli ve örnek bir öğrenciyken sonrasında yaşananları göreceğiz. Doğrusu, yanlışı, yaşanması gereken veya gerekmeyen tüm yönleriyle yeni bir üniversite hayatı göreceğiz. Uzun süredir devam eden bir birlikteliği olmasına rağmen Tessa’nın hayatına giren Hardin Scott tüm dengeleri bozmayı başarmıştır. Artık Tessa bir yanı kırgın olmasına karşın çok daha mutlu ve pozitif bir insana dönüşmüştür. After filminin asıl ana teması ise bu noktadan sonra başlıyor.

Yönetmen koltuğunda Jenny Gage’in oturduğu After filminin başarıya ulaşması mümkün. Keza dram türünü yansıtan diğer rakiplerine göre daha büyük bir kitleyi kucaklayabiliyor. Selma Blair, Peter Gallagher, Hero Fiennes-Tiffin, Josephine Langford ve Meadow Williams’tan oluşan oyuncu kadrosuyla genç bir ruha sahip. Senaryoda ise Susan McMartin ismiyle karşılaşıyoruz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

After – Kısa Tavsiyeler