arama

Aile Arasında Filmi Gişede Açık Ara Zirvede

Aile Arasında Filmi
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Çağkan Sezgin Çağkan Sezgin

Box Office Türkiye verilerine göre şaşırdığımız bir gelişme yaşandı ve Aile Arasında filmi kısa zaman içerisinde çok sağlam bir gişe hasılatı elde etti. Henüz 4 haftadır vizyonda olmasına rağmen 3 Milyon 173 Bin gibi çok sağlam bir seyirci rakamına ulaşan bu film, beklentilerin çok çok üzerine çıktı. Bu gişe rekoruna birçok proje ulaşamadı. Film hakkında bilgi sahibi olmayanlar için aşağıda verelim dedik.

Aile Arasında Filmi Oyuncu Kadrosu Başlı Başına Fark Yaratıyor

Gülse Birsel, bildiğimiz gibi ülkemiz genelinde Avrupa Yakası dizi projesi ile tanındı. Ancak filmin izlenme oranlarının bu denli yüksek olmasında ki en önemli etkenlerden birisi kuşkusuz Engin Günaydın. Türkiye geneline Burhan Altıntop karakteri ile kendini sevdiren Günaydın, bu filmde de hemen hemen aynı tarz bir rol ile karşımıza çıkıyor. Filmin usta oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şu şekilde;

 1. Demet Evgar
 2. Engin Günaydın
 3. Gülse Birsel
 4. Devrim Yakut
 5. Erdal Özyağcılar
 6. Fatih Artman

gibi usta isimler yer alıyor. Filmin bu denli profesyonel bir kadro ile bu izlenme rakamlarına ulaşması çok da şaşılacak bir durum değil aslında.

Gişe Hedefi 5 Milyon İzleyici Oldu

Bu gelişmelerin ardından filmin senaristi Gülse Birsel, film için yeni hedeflerinin 5 Milyon aktif izleyici olduğunu net bir şekilde söyledi. Öyle ki Türk sinema tarihinin en çok izlenen filminin izlenme rakamı 39.842.202 ile Recep İvedik 5 filmine ait. Bu verilerin tamamı Box Office Türkiye’den alınmıştır.