arama

Aksiyon Dolu Polisiye Filmi ” 211 “

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Ali Akpoyraz

Aksion Dolu Polisiye Filmi 211 Fragmanı Yayınlandı!

Ünlü Oscar ödüllü oyuncu Nicolas Cage 211 filmi ile beyaz perdeye yeniden dönüyor! Ghost Rider filminden bu yana beyaz perdede göremediğimiz Nicolas Cage 211 filmi ile beyaz perdeye döneceğini açıkladı.

 

 

Film ismini Kaliforniya eyaletinde olan bir hırsızlık vakasındaki polis kodu olan “211“‘den almıştır. Film aksiyon ve en kanlı olan polisiye filmlerimden daha fazla aksiyon ve kan içermektedir. 211 filmi kısaca gerçekte yaşanılan bir hırsızlık vakasından esinlenilmiştir. Filmin yapımcılığını polisiye filmlerinden ün kazanmış olan York Shackleton üstlenmektedir. Ayrıca 211 filminin senaristliğini de York Shackleton üstlenmiştir.

Filmde Memur Mike Chandler ve genç bir sivil yolcu kendilerini oldukça şanssız bir olayın içerisinde bulur. Mike Chandler ve genç sivil, eğitimli ve ağır silahlı kişilerden oluşan korkusuz bir hırsız çetesinin giriştiği delice bir banka soygununun ortasında kalır. Duruma karşı tamamen hazırlıksız ve savunmasız olan Mike Chandler ve genç nasıl hayatta kalacaklar? İşte bu sorunun cevabını film yayınlandıktan daha sonra alacağız.

Ayrıyetten filmde Cory Hardrict, Michael Rainey Jr., Ori Pfeffer, Weston Cage, Sophie Skelton ve Alexandra Dinu da yer alıyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi 2018’in en iyi polisiye filmlerine aday olan 211 filminin fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

 

Fragmanı izlediniz. Film ile düşüncelerinizi bize yorumda belirtirseniz mutlu oluruz. Sizce 211 filmi nasıl olacak? Bizi neler bekliyor? Nicolas Cage yine güzel bir oyunculuk sergiledi mi ?

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.