Alex Inc. Dizisi Tanıtımı Yapıldı

Alex Inc.

Uzun bir süredir beklenen bir ABC yapımı olarak dikkat çeken Alex Inc. dizisi ile alakalı olarak tanıtım videosu internet üzerinde resmen yayınlandı. Dünya genelinde yabancı dizi projeleri ardı arkası kesilmeden çok büyük bir hızla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu dizi projelerinden birisi de kısa süre önce tanıtımı yayınlanan Alex Inc.

Alex Blumberg kanalından uyarlama bir proje olarak dikkatleri çeken proje, sağlam bir aile komedisi de olacak. ABC projesi olarak ekranlara gelecek olan bu projenin prömiyer tarihi de belli oldu. Ancak daha öncesinde projenin tanıtım fragmanını sizlere sunmazsak olmaz. Her zaman olduğu gibi en doğru ve güncel bilgileri ilk olarak sizler sitemizden öğrenme yoluna gideceksiniz.

Alex Inc. Dizisi Prömiyer Tarihi

Bomba gibi bir aile komedisi geliyor. Aslında bizler, yıllardır yabancı projelerde How I Met Your Mother gibi bir projenin özlemini çektik. Ya da Two And A Half Men gibi dizi projeleri dünya genelinde çok tuttu. Ancak bu zamana kadar bu ayarda kaliteli, sağlam bir projenin gelmediğini biliyoruz.

28 Mart 2018 tarihi itibari ile yayınlanmaya başlayacak olan bu dizi projesi, gelecek vaat ediyor. Öyle ki yapımcı şirket, dizinin gelecek dönem hazırlıklarına dahi daha şimdiden başladı. Dolayısı ile arkasında durdukları sağlam bir proje olacakmış gibi bir durum söz konusu. Bekleyip neler olacağını göreceğiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Alex Inc. Dizisi Tanıtımı Yapıldı