Amazon’un Western Projesi Outrider Dizisi Başrolü Belli Oldu

Outrider Dizisi

Amazon şirketinin yakın bir zaman dilimi içerisinde çekeceği Western projesi Outrider dizisi başrol oyuncusu Arnold Schwarzenegger oldu. Türkiye genelinde yabancı dizi projelerine olan ilgi her geçen gün artış gösteriyor. Amazon, kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda fark yarattı. Dizi sektöründe de aktif bir şekilde yer alabilmek adına sürekli adımlar atıyor.

Dünya genelinde efsane oyunculardan birisi olan Arnold Schwarzenegger, dizinin başrolündeki isim olarak karşımıza çıkacak. Sinema dünyasından tanıdığımız ünlü oyuncu, yakın bir zaman dilimi içerisinde dizi dünyasında da fark yaratacak. Dolayısı ile bomba gibi bir projenin geldiğini net olarak söyleyebiliriz.

Dizi 1800’lü Yıllarda Geçecek

Uzun bir süredir dizi projeleri içerisinde Western seçeneklerini göremiyorduk. Amazon, yeni projesi Outrider ile birlikte bizleri geçmişe götürecek. Arnold Schwarzenegger, dizinin başrolünde çok ciddi anlamda oyunculuk yeteneklerini net olarak bizlere gösterebilecek.

APB, The Messengers, CSI: NY gibi dizilerde yer alan Trey Callaway ve Mark Montgomery’nin senaryo üzerinde imzası olduğunu duyduk. Tabi ki bu dizi projelerinin de kısa zaman içerisinde fark yarattığını biliyoruz. Dizi, çekilme safhasına geçti bile. Kısacası yakın bir zaman dilimi içerisinde Amazon şirketinin yeni nesil seçeneklerini değerlendirebileceğiz.

Dizi ile alakalı olarak en güncel haberleri elimize geçtikçe sizlere sunabileceğiz. Sizlerde merak ettiklerinizi yorum alanlarımızı kullanarak tüm okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Amazon’un Western Projesi Outrider Dizisi Başrolü Belli Oldu