Arctic – Kısa Tavsiyeler

Arctic

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren “Artic” filmine gelin bir göz atalım!

Arctic filmini özellikle dram ve macera severlerin kaçırmaması gerekiyor. Türkiye’de 19 Nisan 2019 itibariyle beyazperdeye düşecek olan filmin İzlanda yapımı olduğunu hatırlatalım. Orijinal ismi Arctique olan film ile pek çok duyguyu aynı an içerisinde yaşamanız mümkün.

Bir uçak kazasıyla hayatı kabusa dönen Overgard şans eseri kazadan sağ kurtulmuştur. Ancak bunun tam anlamıyla şans olup olmadığını anlamak biraz zaman alacak. Düşen uçağın ardında kalan bir adamın yaşam mücadelesini en çarpıcı noktalarıyla Arctic filmi ile izleyeceğiz. Doğanın ona sunduğu zorluklar, insan vücudunun dayanılması güç sınırlara erişmesi ve belki de yaşam umudunun karşı konulamaz cazibesi bir arada sunuluyor.

Arctic filminin yönetmeni olan Joe Penna aynı zamanda senaryoda da Ryan Morrison ile birlikte çalışmış. Oyuncu kadrosunda ise az ve öz bir liste ile tekil bir performansa şahit olacağımızı anlıyoruz. Mads Mikkelsen ve Maria Thelma Smaradottir isimleri öne çıkarken Mads Mikkelsen’in performansı şimdiden merak uyandırıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Arctic – Kısa Tavsiyeler