arama

Arif V 216 Gişe Rakamları Beklenileni Karşılamadı

Arif V 216
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağkan Sezgin Çağkan Sezgin

Çok ciddi anlamda merak edilen Box Office rakamlarına göre Arif V 216 gişe rakamları ne yazık ki hedeflenilenin gerisinde kaldı. Cem Yılmaz, GORA ve AROG gibi filmlerin devamı niteliğinde çektiği proje, çok ciddi anlamda konuşulmuştu. Türkiye genelinde de çok büyük bir izleyici kitlesine erişmiş olmaları bu noktada ki en ciddi avantajlardan birisi olarak kendisini gösteriyor.

Arif V 216, ne yazık ki gişede hedeflediği başarıyı yakalayamadı. Recep İvedik 5 filminin rekorlarını zorlama amacı içerisine giren bir projeydi. Ancak Box Office verilerine göre izlenme rakamları ciddi anlamda hüsran yarattı. Üstüne üstlük farklı bir detay daha bu anlamda dikkatleri çekti.

Aile Arasında Filminin Dahi Gerisinde Kaldı

Gülse Birsel imzalı gerçekten son derece seviyeli ve modern bir komedi filmi projesi Aile Arasında. Arif V 216 filminin %10’u kadar bile tanıtım yapmadı. Reklam konusunda çok fazla yatırım söz konusu değil. Ancak film, kalitesi ile o kadar dikkat çekti ki. Arif V 216, genel izlenme rakamlarında Aile Arasında filminin gerisinde kaldı.

İzlenme rakamları daha şimdiden ciddi anlamda düştü. Tabi ki vizyon sürelerine bakarak Arif V 216 daha başarılı gibi görünüyor. Muhtemelen bir iki hafta içerisinde Aile Arasında filmini de geçecektir. Ancak yine de Cem Yılmaz’ın bu projesi, insanlar üzerinde beklenen etkiyi yaratmamış. Rekabet ortamı açısından daha somut adımlar atılmalı demek de yanlış olmaz.