Arka Sokaklar’dan Nefes Kesen 425.Fragman

Arka Sokaklar 425

Arka Sokaklar 425. bölümün fragmanı yaklaşık 5 gün önce yayınlanmıştı ve fragmanın son sahnesi tüm ülkemizi duygulandırdı ayrıntılar;

Arka Sokaklar 425. bölümde yer alınan konu ülkemizde en çok duyduğumuz acı haberlerden biri olan şehitler ve hain bombalı saldırılardır Arka Sokaklar ekibi bu konuyu dizide yer alarak gayet iyi anlatmış bulunuyor.

Arka Sokaklar 425. bölümün fragmanını tamamı şu şekilde;

Suat, Haydarberk ile birlikte Hüsnü’nün yanına gider ve evin reisliği Metin’e kalır,Zeliha’nın bir gün önce yaptığı yayın ve maalesef başarısız olduğu yayında işe yarayıp yaramayacağı merak konusu olarak kalmıştır. Veysel’in ipliğinin pazara çıkması Hüsnü’nün evine ve ekibe dönebileceğinin bir şansıdır.

Mesut ve Ali hastaneye giderek Ender’in ifadesini almaya çalışırlar. Sezgin ve Veysel’in nerede olduğuna dair bilgi almak için çabalarlar fakat Ender hiç bir açık vermez, Mesut ve Ali ifadesini alırken Veysel’in sevdiği kadını kullanarak bilddirini anlatır. Ve Sezgin’in bağ evinde olduğu ve en son Ender’e bir bomba düzeniği hazırlattığı öğrenilir. Ekip hıncını bağ evinde çıkarır,ancak bağ evi boştur ekip Veysel’in has adamlarından Halit’in cesediyle karşılaşırlar Veysel ve Sezgin’in arası gittikçe açılmaya başlar ve açılmaya devam eder.

Çevik Kuvvet polisi Ferhat ve Osman’a son anda acil bir görev gelir görevleri,akşam stadda nöbet tutmaktır. Aynı akşam Leyla’nın annesi Ferhatlara yemeğe davetledir. Bu yemeğe Ferhat maalesef görev nedeni ile yemeğe katılamamaktadır, Vural ve onun adamlarının bomba düzeneği hazırdır bu seferki eylemin çok fazla ses getirmesini istediklerinden dolayı büyük bir hedef seçmektedirler. Vural’ın adamları stada doğru araba ile yol alır..

Heyacanlı bir Arka Sokaklar 425. bölümü bu akşam saat 20:00’da yeni bölümü ile başlıyor.

 

Sıradaki içerik:

Arka Sokaklar’dan Nefes Kesen 425.Fragman