arama

Aşgar: Cin Vadisi – Kısa Tavsiyeler

Aşgar: Cin Vadisi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren “Aşgar: Cin Vadisi” filmine gelin bir göz atalım!

Türkiye’de korku denildiği zaman en çok kullanılan öğelerden birisi cinler ya da benzeri doğaüstü güçlerdir. Yine yeni bir korku filmi olan Aşgar: Cin Vadisi ile karşılaşıyoruz. Gösterime 12 Nisan 2019’da girecek olan filmin şimdiden beklentileri yükselttiği aşikâr. Çünkü eleştiri toplayan bir konu olmasına rağmen yerli korku ve gerilim filmleri için önemli bir adım olarak görülüyor.

Eğer bir grup arkadaşın ürpertici bir ev ve bu evin içerisinde yaşadıkları klasikleşmiş korku filmlerinden sıkıldıysanız doğru tercih yapıyorsunuz. Aşgar: Cin Vadisi filminde çobanlık yapan Mahsun’un başından geçenler konu olarak işleniyor. Sorun ise ev, cin çağırma seansı ve benzeri bir durum değil. Mahsun uyumak için yattığında hiçbir sorun yok. Kalktığında ise bambaşka mekanlarda uyandığı için büyük bir huzursuzluk yaşıyor. Seyit Battal Gazi türbesinin bahçesinde uyanışıyla beraber cinlere dayalı korku dolu bir tecrübeyle tanışmış oluyor.

Aşgar: Cin Vadisi filminin başrolleri Aydan Çakır, Eylem Doğan, Arda Tumber, Hayrettin Batur ve Cemre Akyıldız olarak belirlenmiş. Filmde Yahya Al imzasını görüyoruz. Senaryo ile yönetmenliği tek başına üstlenmiş.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.