Avengers: Endgame – Kısa Tavsiyeler

Avengers: Endgame

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren “Avengers: Endgame” filmine gelin bir göz atalım!

Avengers: Endgame filmiyle birlikte Marvel evreninin tadını çıkarmaya devam edeceğiz. 25 Nisan 2019 tarihinde vizyonda olacak filmin şimdiden büyük bir beklenti yarattığı aşikâr. Aksiyon, macera ve fantastik filmleri sevenlerin kaçırmaması gereken bir başyapıt olduğuna emin olabilirsiniz.

Herkesin kafasında yer edinmiş bazı soru işaretleri olduğunu söylemek gerek. Çünkü her yeni Avengers filmiyle bu soru işaretleri daha da akıl zorlayıcı konuma geldi. En son Thanos tüm dünya üzerindeki tehdidini sürdürüyordu. Şimdi ise aralarında Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor’un bulunduğu Yenilmezler için son bir mücadele şansı doğacak. Avengers hayranlarını en çok heyecanlandıran konu ise Ant Man karakterinin bu filmle Yenilmezler bünyesine katılacak olmasıdır.

Artık Avengers: Endgame filminde oyuncuların kimler olduğunu hepimiz ezbere biliyoruz. Karakterlere hayat veren Scarlett Johansson, Chris Evans, Robert Downey Jr, Chris Hemsworth ve Brie Larson bizlere müthiş bir seyir zevki yaşatacaktır. Bunun arka planında ise Jim Starling, Stan Lee ve Jack Kirby tarafından geliştirilmiş senaryoyu es geçmemek gerekiyor. Ayrıca Anthony Russo ile Joe Ruso ikilisinin yönetmenliği kaliteyi arttıran bir diğer hususa dönüşüyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Avengers: Endgame – Kısa Tavsiyeler