Ay’da İlk İnsan Filminden Yeni Poster Geldi!

Ay'da İlk İnsan

Başrolünde bulunan Ryan Gosling’in, astronot Neil Armstrong’u canlandırdığı Ay’da İlk İnsan filminden fragmandan sonra yeni poster geldi!

Ünlü yazar James R. Hansen’ın yazmış olduğu “First Man: The Life of Neil A. Armstrong” isimli kitabından uyarlanan film, aya inen ilk astronot Neil Armstrong’un biyografik hayatını anlatıyor. Aynı zamanda NASA ve Apollo 11’in, 60’lı yıllarda Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği(SSCB)’ye karşı uzay konusunda ilerleme kaydetmek için yaptıkları fedakarlıkları anlatıyor. Bu uzay yarışını kazanmak isteyen NASA ve Apollo 11 ekibinin emeklerini ve amacını seyircilere gösteriyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ise 2 farklı Oscar adaylığı bulunan Ryan Gosling başrolde bulunuyor. Ryan Gosling bu filmde Neil Armstrong’a hayat veriyor. NASA’nın sıkı eğitimini ve SSCB’ye karşı kazanmak istediği bu uzay yarışındaki baskıyı anlatan filmin yönetmen koltuğunda ise daha önce Oscar’da En İyi Yönetmen ödülünü alan Damien Chazelle bulunuyor.  Filmde başrol Ryan Gosling’e Apollo 11 ekibinde Edwin Buzz’u canlandıracak olan Corey Stoll, Apollo 11 ekibinden Deke Slayton’u canlandıracak olan Kyle Chandler ve Edward Higgins White rolünde oynayacak olan Jason Clarke eşlik ediyor. Ayrıca filmde Neil Armstrong’un eşini ise Claire Foy canlandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkçe altyazılı fragmanı yayınlanan bu filmin posterinde “BİLİNMEYENİN İÇİNE DEV BİR ATILIM” sloganını görmekteyiz.

Ünlü yazar James R. Hansen’ın yazmış olduğu “First Man: The Life of Neil A. Armstrong” isimli kitabından uyarlanan Ay’da İlk İnsan filmi 19 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek.

Ay'da İlk İnsan

Ay’da İlk İnsan

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Ay’da İlk İnsan Filminden Yeni Poster Geldi!