arama

Aytaç Şaşmaz Kimdir? Aytaç Şaşmaz Hayatı.

Aytaç Şaşmaz
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

Yakışıklı ve genç oyuncu Aytaç Şaşmaz 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sevilen oyuncu oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Tolga Sarıtaş ile Afra Saraçoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Kötü Çocuk “ adlı sinema filminde rol alarak gerçekleştirmiştir.

“Kötü Çocuk” adlı sinema dizisinde gösterdiği güzel ve etkileyici performans ile Star TV ‘de yayınlanacak olan “Söz” dizisinden önemli bir teklif alan Aytaç Şaşmaz kariyer basamaklarına hızlı ve emin adımlar ile başlamış oldu.”Söz” dizisinin sevilen ve takip edilen karakteri “Uzman Çavuş Feyzullah”ı canlandıran Aytaç Şaşmaz genç kızların sevgilisi olmuştur. Aytaç Şaşmaz aynı zamanda Coco Cola reklam filmlerinde de rol almıştır.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.