arama

Ben is Back – Kısa Tavsiyeler

Ben is Back
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Bu yıl vizyona girmiş dram filmlerinin başını çeken “Ben is Back” filmine gelin bir göz atalım!

Dram türünün takipçileri için ilaç gibi gelecek Ben is Back filmini inceleyeceğiz. Filmin Türkiye’de 26 Nisan 2019’da gösterimde olacağını söylemeliyiz. Ayrıca Türkçe isim olarak Eve Dönüş olarak adlandırıldığını belirtelim. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin farklılık yaratabilecek bir konusu var.

Ben is Back filminde Ben Burns isimli karakterin yaşadığı buhran ve ailevi ilişkileri işleniyor. Ben, özünde oldukça sempatik, dikkat çekici ve hatta birçok kişinin ilgisinin üzerinde olduğu bir karakterdir. Annesi Holly Burns ise uzun süredir görmediği oğlunun Noel için gelmesini bir bayram edasıyla kutlamaktadır. Evde neredeyse Ben’in tüm akrabalarının olduğu bir akşam yemeği yenir. Bu akşam yemeği ise ailevi bir çöküşün ilk adımıdır. Bu geceyi önlemek veya yaşananları yok saymak kimse için kolay olmayacaktır.

Senaryosunu Peter Hedges’ın yazdığı Ben is Back filminde Kathryn Newton, Julia Roberts, Courtney B. Vance, Melissa van der Schyff, Lucas Hedges başrol oynuyor. Ayrıca yönetmenliğini de Peter Hedges yapıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.