Black Panther Tanıtım Videosu Yayınlandı

Black Panther

Türkiye’de de heyecan ve merak ile beklenen film projelerinden birisi olan Black Panther tanıtım videosu internette yayınlandı. Her geçen gün büyüyen sinema sektörünün yükselen değerlerinden birisi olan Marvel, adından söz ettiriyor. Yeni kahramanı ile birlikte herkesi kendisine hayran bırakacak. Büyük projelerden birisi olduğunu net oalrak söyleyebiliriz.

Aksiyon dolu muazzam bir tanıtım videosu bizlerle birlikte. Marvel, bu noktada mükemmel kahramanları bizlere sundu ancak Black Panther, biraz daha farklı bir seçenek olacak. Heyecan dolu bir film projesini sonuna kadar izleyip deneyim edebilme şansına sahip olacağımız aşikar.

Black Panther Oyuncu Kadrosu

Filmin fragmanı zaten bizlere mükemmel ötesi seçenekler sunuyor. Kadrosunda da tanıdık birçok farklı isim mevcut olduğunu söylemek gerekiyor. Hemen bu anlamda bilgileri sizlere sunacak olursak;

  • Chadwick Boseman
  • Michael B. Jordan
  • Lupita Nyong’o
  • Forest Whitaker
  • Andy Serkis
  • Martin Freeman

filmin kadrosundaki yıldızlar ile dolu isimlerden sadece bazıları olarak dikkatleri çekiyor. Black Panther filmi için geri sayım da resmen başladı.

Black Panther Vizyon Tarihi

Belirttiğimiz üzere film için geri sayım da başladı. 16 Şubat 2018 tarihi itibari ile ülkemiz sinemalarında da gösterime başlayacak olan bu bomba gibi proje, izlenme rekorları kıracak gibi görünüyor. Bizde sitemiz içerisinde an ve an izlenme rakamları hakkında bilgiler sunuyoruz.

Sıradaki içerik:

Black Panther Tanıtım Videosu Yayınlandı