Netflix’in Polisiye Dizisi Bright Oyuncuları Açıkladı!

Bright

Netflix’in Polisiye Dizisi Bright Oyuncuları Açıklamalarda Bulundu

Los Angelas bir daha eskisi gibi olmayacak mottası ile ekrana gelmeye hazırlanan dizinin başrollerinde ünlü oyuncu Will Smith bulunuyor. Heyecan ile beklenen dizinin 22 Aralık 2017 tarihinde tüm dünya da aynı anda Netflix üzerinden yayınlanacağı açıklandı. Officer Ward rolünde izleyeceğimiz Smith ile onun arkadaşı Officer Jakoby rolünde Egderton bulunuyor. Sokakları temizlemek için zamanla yarışan bu iki polisin hikayesi soluksuz heyecanı ile birlikte ekranda ki yerini alacak.

Ünlü oyuncu Will Smith’in yıllar sonra bir televizyon dizisinde oynayacak olması hayranlarının merakını arttırırken oyuncu dizinin vahşi ve benzersiz bir yapım olacağı yönünde açıklamalarda bulundu. Yönetmen koltuğunda oturan David Ayer’in dizide oluşturulan iki farklı karakterin uyumsuz görünmeleri ile ortaya çıkacak olan durumun en önemli noktası olacağını açıkladı. İlk fragmanı ile merak uyandıran yapımın ikinci fragmanının 25 Ekim tarihinde yayınlanacağı duyuruldu. Biri insan diğeri ise ork olan iki polisin farklı bir evrede Los Angales sokaklarında geçen hikayeleri heyecanı bir anda düşmeden seyirci ile buluşacağı günü bekliyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Netflix’in Polisiye Dizisi Bright Oyuncuları Açıkladı!