Burak Sevinç Kimdir? Burak Sevinç Hayatı.

Burak Sevinç
  • İsmail Can Memiş

Burak Sevinç Kimdir ?

Yakışıklı oyuncu Burak Sevinç 1985 yılında İstanbul’da Dünya’ya geldi.Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bir çok projede rol alan başarılı oyuncu aynı zamanda da profesyonel bir müzisyendir.Kanun , ud ,keman ve gitarda oldukça başarılıdır. Oyunculuk hayatına “ Babam İçin “ adlı dizi ile ayak basmıştır.

Yakışıklı oyuncu “Evli ve Öfkeli – 2015”,” Kurtlar Vadisi Pusu – 2015”,” Ben Onu Çok Sevdim – 2013 “,”Merhaba Hayat – 2013 “,” Yalan Dünya – 2013 “,” Babam İçin – 2012” dizilerinde rol alarak adından söz ettirmiştir. Aktif proje olarak sevilen , baş rolünde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı “SÖZ” dizisinde “Fethi” karakterine can vermektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.