arama

Bursa Evden Eve Nakliyat | Geberik Nakliyat

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş

Bursa’da evden eve nakliyat hizmetleriniz için en kaliteli nakliyat firması arıyor iseniz kesinlikle Geberik Nakliyat’ı seçmelisiniz. Birinci sınıf hizmet, hasarın azaltılması ve en önemli unsur zamanın hızlı ve tasarruflu bir şekilde kullanılması ile Geberik Nakliyat, Bursa’daki evden eve nakliyat firmaları arasında öncü bir isme sahiptir.

Tecrübeli ve tam eğitimli personelleri sayesinde, ev eşyalarında zararı en aza indirme gerekçesiyle ambalajlanmaktadır. Böylece paketleme ile birlikte ev eşyalarınız Bursa içinde hasarsız bir şekilde taşınır. Asansörlü ev taşıma işlemleri ile beraber zamandan tasarruf edip, size boş zaman kazandırabiliriz.

Geberik Nakliyat

Tam kadrolu personellerimiz ile Bursa’nın her yerindeyiz. Birçok ucuz nakliyat firmalarının yanı sıra Geberik Nakliyat olarak kaliteli ve risksiz hizmet paketleri sunuyoruz. Personellerimizin özel ilgisi ve hızlı işlem yetenekleri ile zamanınıza önem veriyoruz!

Ayrıca isteğinize bağlı size özel temizlik işlerini biz halledebiliriz! İsterseniz kiracı olun, isterseniz ev sahibi! Geberik Nakliyat, tüm kapsamlı temizlikleri yapar. Mutfak ve banyo/tuvaletin tüm yüzey alanlarını, vakumlama ve toz tutmayı, enjeksiyonluk dolapları temizler. Işık anahtarları ve ışık parçaları gibi avize temizlik işlemlerini yapar. Bunun yanı sıra tüm yüzeyleri cilalayarak evin tüm genel temizliğini yapar. Tabii bu kadar temizliğe özel istekler de ücreti mukabilinde dahil olabilir.

Ev Taşıma Firmaları olarak sektörümüzün en iyisi olduğumuzu kalitemiz ve verdiğimiz 5 yıldızlı hizmet ile sunuyoruz. Bursa ili içinde 12’den fazla ilçede ve mahallede görev yapıyor, bu yerler içerisinde kimliğimizi koruyoruz.

Eğer sizin de Bursa içinde evden eve nakliyat işiniz düşerse, Geberik Nakliyat olarak sizi de ağırlamak isteriz. Telefon numaramız: 0534 302 5272

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.