arama

“Canavar” Filmi Vizyona Girdi!

Canavar
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Başrolü Jessie Buckley ve Johnny Flynn’in paylaştığı dram filmi “Canavar” vizyona girdi!

Canavar filminin hem senaristi hem de yönetmeni olan Michael Pearce’yi daha önceden BAFTA ödülü adaylığı ile ismini duymuştuk. Canavar filmi ise başarılı yönetmen Michael Pearce’in ilk uzun metraj film denemesi. Pearce, Toronto Uluslararası Film Festivali, Londra Film Festivali, Torino Film Festivali, Sundance Film Festivali olmak üzere 4 farklı festivalde seyircilerin karşısına çıktı.

Başrollerini Jessie Buckley ve Johnny Flynn’in paylaştığı filmin teması ise Grimm Kardeşler masallarına dayanıyor. Filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimlerde ise bizi  Charley Palmer Rothwell, Geraldine James, Shannon Tarbet, Hattie Gotobed ve Trystan Gravelle karşılıyor. Filmin hem senaristlik hem de yönetmenlik koltuğunda aynı isim Michael Pearce otursa da, görüntü yönetmenliğinde Benjamin Kracun ismini görüyoruz.

Gerilim temalı filmin konusu ise dramlarla oluşuyor. Ailesi ile birlikte küçük bir adada yaşayan 27 yaşındaki genç bir kadın olan Moll bu durumdan çok sıkılmıştır. Ailesinden ve onların baskıcı tavırlarından kurtulmak isteyen Moll onlardan kurtulma hayalleri kurar. Pascal adında özgür ruhlu biriyle tanışır. Pascal ile tanıştıktan sonra ailesinin yanından ayrılır ve onunla hayatına devam etmek ister. Moll, sevdiği adam Pascal’ın yanına taşınır. Fakat Pascal birçok cinayetin baş şüphelisidir. Pascal tutuklanır, işlerin durumu değişmeye başlar..

Canavar filmi ülkemizde 14 Eylül 2018 tarihinde sinemalarda vizyona giren filmler arasında olacak.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.