Catch-22 Dizisi Hulu Tarafından Alındı

Catch-22

Dünya genelinde gündemi ciddi anlamda meşhul eden projelerden birisi olarak dikkat çeken Catch-22 dizisi ile alakalı olarak detaylar şekillenmeye başladı. Başrolünde George Clooney gibi bir dünya starının oynayacağı dizi sadece bu yönü ile dahi internet üzerinde ciddi anlamda aranma oranlarını arttırdı. Şaşırmamak gerekiyor. Tabi ki yapımcı şirketler de diziyi üstlenebilmek için harekete geçmişti.

Netflix, Hulu, FOX gibi şirketlerin yarış ettiği dizi projesi için HULU galip çıktı ve projesi sahiplenerek büyük bir başarıya imza attı. Dizinin prömiyer tarihi olmasa da birçok farklı detay hakkında net bilgilerin ortaya çıktığını söylememiz mümkün. Hemen konu üzerine eğilelim.

Catch-22-Hulu

6 Bölümlük Bir Dizi Projesi Olacak

Şuan için dizi ile alakalı olarak kesinleşen bazı bilgileri dikkate aldığımızda dizi sadece 6 bölümlük bir proje olarak ilk aşamada karşımıza çıkıyor. Her dizi projesinde olduğu gibi izleyicilerin ilgisine göre HULU şirketi, kendi insiyatifi dahilinde ikinci sezonu için onay verebilir ve çekimler devam edebilir. Ancak dizinin kurgusu da ilk aşamada 6 bölüm için olacak.

Paramount Television ve Anonymous Content gibi şirketlerin de imzası ile çekilecek proje, oldukça ideal bir dizi projesi olacak gibiye benziyor. George Clooney aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturacak. İkinci Dünya Savaşı İtalya’sında geçen bir konuyu ele alacak projenin maddi olarak da yatırım düzeyi son derece yüksek olacak. Heyecan ile bekleyip göreceğiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Catch-22 Dizisi Hulu Tarafından Alındı