Champions Dizisine Yeni Bir İsim Dahil Oldu!

Champions
  • İsmail Can Memiş

Champions Dizisine Yeni Bir İsim Dahil Oldu

Amerikan NBC kanalında yayınlanan ve sevilen komedi dizilerinin arasında yer alan Champions dizisi kadrosuna eklenen yeni isimlerle güçlenmeye devam ediyor.

Yapımcıları arasında Charlie Grandy ve Mindy Kaling gibi dev isimlerin yer aldığı NBC kanalının sevilen komedi dizilerinden olan dizinin yazar kadrosuna usta kalem Kortune Feimster eklendi. Chealse Lately dizisinden başarılı iş ortaya çıkartan 1980 doğumlu Fortune Feimster’ın Champions dizisine nasıl bir katkı sağlayacağı ise merak ediliyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.