Channel Zero: Butcher’s Block Üçüncü Sezon Fragmanı Karşınızda

Channel Zero: Butcher’s Block

Kan donduran dizi projesi Channel Zero: Butcher’s Block dizisinin üçüncü sezonu resmen onaylanmıştı. Şimdilerde ise dizinin sevenleri için mükemmel ötesi bir fragman yayınlanarak bu anlamda sunulan seçeneklerin sunduğu imkanlar da ciddi anlamda fark yarattı diyebiliriz. SYFY sisteminin en önemli dizi projelerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır kuşkusuz.

Bu tarz dizi projelerinin kısa bir zaman dilimi içerisinde mükemmel imkanları bizlere sunması da son derece ideal tabi ki. Fragman, üçüncü sezonun ne denli aksiyon ve heyecan dolu olduğunu bizlere net bir şekilde gösteriyor. Dizi ile alakalı olarak da birçok haber internet üzerinde yer almaya başladı.

7 Şubat Prömiyer Tarihi

Dizinin üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağını merak eden okuyucularımız için yayınlanma tarihi de yayıncı şirket tarafından resmi olarak yapılan bir açıklama ile de resmen duyuruldu. SYFY şirketi, sosyal medya hesapları üzerinden dizi ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Channel Zero: Butcher’s Block üçüncü sezonu, 07 Şubat 2018 tarihi itibari ile ekranlarda yer almaya başlayacak ve herkesi ekran başına kilitleyecek. Heyecan verici bir dizi projesi bizlerle birlikte olacak. Kısa bir süre daha beklemek durumundayız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Channel Zero: Butcher’s Block Üçüncü Sezon Fragmanı Karşınızda