Cici Babam Geliyor! Muhteşem Ekip, Muhteşem Oyunculuk!

Cici Babam
 • İsmail Can Memiş

“Güldür Güldür” ekibi uzun zamandır bizlere keyifli güldürüler sunduğu kadar ekibin üyeleri de beyaz perdede Cici Babam filmine imza atıyor.

Yetenekli üyeler yine izlediğimize pişman etmeyecek harika bir komedi filmi için iş başında. “Cici Babam”

Cici Babam filmi şimdilik bizler için tam manasıyla gizli bir kutu. Mahir İpek, Derya Alabora, Onur Buldu, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş ve Burak Topaloğlu isimlerine bakılırsa çok başarılı bir komedi filmi olacağı kaçınılmaz fakat bu yetenekli arkadaşlar bu kadarla yetinmeyecek gibi duruyor. Yani bizi sürpriz isimler ve sürpriz karakterler bekliyor. Yönetmenliğini Meltem Bozoflu’nun üstlendiği, yazar kadrosunda ise Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak, Mahmut Özbey’in bulunduğu film Şanlıurfa kökenli, Istanbul Da yaşayan, Muğla’da yetişmiş, İsveçli bir gurbetçi geline sahip ilginç bir ailenin keyif dolu hikayesini konu alacak. Film 2017-2018 sezonunda vizyona girecek.

 • Ali
  8 ay önce

  Sabırsızlıkla bekliyoruz.

  0
 • Zeynep
  7 ay önce

  Güldür Güldür ekibinin programda yaptıkları skeçler güzel oluyor ama Dedemin Fişi filmi o kadar başarılı değildi. Umarı Cici Babam filmi güzel olur.

  0