Corgi – Kısa Tavsiyeler

Corgi

Bu yıl vizyona girmiş ailecek izlenebilecek filmlerden “Corgi” filmine gelin bir göz atalım!

Corgi ile ailecek izleyebileceğiniz bir animasyon filme daha kavuşacaksınız. Belçika tarafından yürütülen projeyle bizlere sunulan Corgi filmi merak uyandırıyor. 26 Nisan 2019’da vizyona girmiş olan filmin orijinal isminin de The Queen’s Corgi olduğunu vurgulayalım.

Filmin temel anlamda Rex’in hayatını kapsadığını söylemeyebiliriz. Çünkü Buckingham sarayında dünyadaki milyonlarca insandan daha iyi koşullarda yaşayan bir köpekle karşı karşıyayız. Fakat Rex bu duruma alıştığı için şımarıklığı ve huysuzluğu hat safhaya çıkmış durumdadır. İşler değişmeye başladığında İngiltere hükümeti bünyesindeki diğer köpekleri de egale etmesi gerekecektir. Bu sınırsız macera ise yakın zamanda sinemalardaki yerini alacak.

Seslendirmen kadrosunda Julie Walters, Jamal Fahim, Jack Whitehall, Tom Courtenay ve Jon Culishaw gibi yıldızlar yer alıyor. Corgi filminin yönetmen koltuğunda Ben Stassen oturuyor. Senaryo yazarı ise Rob Sprackling olarak dikkat çekiyor. Filmin 25 milyon dolar gişe yaptığını da unutmayalım.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Corgi – Kısa Tavsiyeler