arama

Dangal – Kısa Tavsiyeler

Dangal
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Dangal Filmi

Hem kurgusu ile hem de oyunculukları ile müthiş bir Hint filmi daha seyirciler ile buluşuyor. Amir Khan filmleri ile gündem düşmeyen bir oyuncu olup, çektiği her film ile de seyircilerin beğenisini kazanmayı başarmış müthiş yetenekli bir oyuncudur. Dangal Hindistan da geleneksel olarak düzenlenen güreş yarışmalarıdır. Film Hindistan’ın bu geleneksel sporunu ele almaktadır. Amir Khan bu film için 28 kilo almıştır. Çekimler de oyuncunun gençliğinin de canlandıracağı bir sahne olduğundan dolayı oyuncu tekrar 25 kilo vermek zorunda kalmıştır. Bu kadar usta ve işini ciddiye alan oyuncular ile bir başyapıt oluşturulmuştur. Aynı zamanda Amir Khan gibi diğer oyuncularda da değişiklikler yapılmıştır. Güreşçi kızlar film için özel güreş dersleri almış ve saçlarını kısacık kestirmişlerdir. Dangal filmi başlı başına seyircinin beğenisini kazanacak ve akıllara kazınacak bir filmdir.

Dangal Filmi Seyirci İle Buluşuyor

Dangal filmi seyirci ile buluşur buluşmaz izlenme rekorları kırmıştır. Amir Khan yaptığı tüm filmler arasında en çok bu film ilgi görmüş ve gişe rekorları kırmıştır. Güreş sevmeyenlerin bile beğenerek izleyeceği başarılı oyunculukların olduğu müthiş bir film olmuştur. Her Hint filmin de olduğu gibi bu filmde de sadece bir konu ele alınmamıştır. Komik sahneler ve dramatik sahnelerin de yer aldığı bir filmidir. Dangal filminde sosyal sıkıntılara da değiniliyor ve bu yönü ile de film başarı elde ediyor. Kız çocuklarının toplumda ayrımcılığa uğramasını da ele alan film de kız çocuklarını daha güçlü göstererek onlarında istedikleri hayatı başarılı şekilde yaşayabileceklerinin üstünde duruluyor. Özellikle bu filmde kadınların erkekler gibi güçlü olabilecekleri ve artık onlara cinsel bir obje gözüyle bakılmaması gerektiği de ele alınmış oldukça alt mesaj barındıran çok başarılı bir filmdir. Dangal izle ile istediğiniz görüntü kalitesinde bu filmi izleyebilirsiniz. Ayrıca ses efektleri ve görüntü efektleri ile de sizi ekrana bağlayacak bir filmdir.

Dangal Filmi İle Sosyal Mesaj

IMDB puanı da oldukça yüksek olan bu film özel sahnelerle çekilmiş olup, oldukça zor hareketlerin de olduğu kız oyuncuların bu sahnelerin altından başarı ile kalkması ile adeta görsel bir şölen olan bir filmdir. İzleyenler tarafından tam puan alan bu film sizleri büyüleyecektir. Amir Khan filmleri ile oldukça konuşulan bir oyuncu olup gene bu filmde de aynı iş ahlakı ile disiplinli bir biçim de çalışarak oyunculuğunu göstermiştir. Oldukça beğenilen bu film sadece oyunculuklar ile değil ses ve görüntü efektleri ile de sizleri filme bağlayacaktır. Görüntüler özellikle açı olarak çok iyi bir biçim de ayarlanıp çekilmiştir. Oyuncuların her hareketini yakalayabilmeniz sağlanmıştır. Dangal full hd film izle ile rahatlıkla yüksek görüntü kalitesi ile bu filmi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Oldukça başarılı olan bu başyapıtı kaçırmamalısınız.

etiketlerETİKETLER