Deadpool 2 Film Posteri Geldi

Deadpool 2 Film Posteri

Türkiye genelinde de heyecan ile beklediğimiz film projesi Deadpool 2 film posteri internet üzerinde resmen sızdırıldı ve güldürdü. Neden güldürdü? Film, yine bomba gibi aksiyon ve komedi unsurları ile geldiğini posteri ile dahi bizlere net bir şekilde anlatıyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde Deadpool, ciddi anlamda fark yaratacak.

Ryan Reynolds ile hayata geçirilen bu film projesinin ikinci filmi kısa süre içerisinde vizyona girecek. Ancak daha öncesinde sizlere Deadpool 2 film afişi olarak yeni yayınlanan örneği sunmak istiyoruz. Flashdance filmini Tİ’ye alan bir poster olarak adından söz ettiriyor. Film yine bomba gibi geleceğinin sinyallerini net olarak veriyor.

Deadpool 2 Film Afişi

18 Mayıs 2018 Vizyon Tarihi Bekleniyor

Marvel şirketi, bu film projesini ilk çıktığı günden itibaren çok ciddi anlamda önemsiyor. İkinci film, dünya genelinden çok ciddi anlamda ilgi gördü. Hal böyle olunca haberleri ile alakalı olarak da web sitemizde sizlere bilgiler sunuyoruz. 18 Mayıs, dünya genelinde filmin sinemalarda vizyona gireceği tarih olarak da ön plana çıkıyor.

Ryan Reynolds, Josh Brolin, Zazie Beetz, Brianna Hildebrand ve Morena Baccarin gibi isimlerin yer alacağı bu mükemmel yapım için geri sayım başladı. Film ile alakalı tüm merak edilenler yakında sitemizde olacak.

Sıradaki içerik:

Deadpool 2 Film Posteri Geldi