Deadpool 2 Set Görüntüleri Ryan Reynold’dan Geldi!

Deadpool 2 Set Görüntüleri

Daha önce gişe rekorları kıran Deadpool filminin 2. filminin çekimlerine başlandı. İşte Deadpool 2 Set Görüntüleri!

Deadpool filminin seri olacağını daha önce duymuştuk. Hatta bir fragman da koyarak merakımızı kesinleştirdiler. Deadpool 2’nin çekimlerine başlandığını da böylece öğrenmiş olduk. Tabii Deadpool’un komikliği ve her aksiyonda bize verdiği his vazgeçilmezdi. Fragmanda o komikliği ve dövüş, aksiyon sahnesini tekrar gördük. Daha sonra da Ryan Reynolds’un Twitter’ini sık sık takip etmeye başlamıştık. Devam halkasında kadroya yeni düşmanlar ve yeni vazgeçilmez dostlar dahil olduğunu da bizzat görmekteyiz. Şahsen bu kez de Twitter hesabından Deadpool 2 Set Görüntüleri paylaştı.

Filming #DeadPool2 underneath the Granville Street Bridge today. @yvrshoots@WhatsFilming @myvancity pic.twitter.com/f480ecFlIM

— RyanR (@raskalryan) August 13, 2017

Tabii kadroya yeni kişiler dahil edildi desek de eski dostlar da tabii ki filmde yerini koruyor. Zamanda yolculuk yapan Deadpool’un en yakın arkadaşı Cyclops’un oğlu Cable de filmde Deadpool’a eşlik ediyor. Devam filminde ise Deadpool’un yeni karşısına çıkacağı düşman ise İrlandalı Black Tom ismiyle Jack Kesy olacak. Ayrıca filmde genç oyuncu Julian Dennison ve bir Türk filmi olan Ertuğrul 1890’ın başrol oyuncuları Shiori Kutsura, İngiliz oyuncu Eddie Marsan da yer alıyor.

Deadpool’un başına geldiği tüm kötü olaylara karşın onun için savaştığı tek aşkı Vanessa’yı ise Morena Baccarin olacak. Baccarin’in ne kadar güzel ve doğal bir oyunculuk sergileyeceğine aşikarız. Negasonic Teenage adıyla hem Deadpool’un dalga geçtiği hem de filmde komik sahnelerin bir kısmını yer edinen ablamız Warhead’ı ise Brianna Hildebrand seslendirecek. Ayrıca filmin kadrosunda Colossus’u seslendiren Stefan Kapicic de bulanacak. Tabii en sevilen karakterlerden biri ve kokain delisi olan yaşlı teyzemiz kör ama kokain olduğu zaman gözlerini açan ev sahibesi Leslie Uggams da bu filmde rolünü sürdürmeye devam edecek. Şans işinin biricik kralı Domino’yu da Zazie Beetz canlandıracak.

Ayrıca Deadpool’un yakın arkadaşı Cable’yi de Josh Brolin canlandıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise David Leitch oturacak. David Leitch’in yönetmenlik yaptığı efsane serinin 2.filmi Deadpool 2, ülkemizde 1 Haziran 2018 tarihinde film Türkiye sinemalarının vizyonunda yerini alacak.

Sıradaki içerik:

Deadpool 2 Set Görüntüleri Ryan Reynold’dan Geldi!