Deadpool 2 Vizyon Tarihi Öne Çekildi

Deadpool 2

Dünya genelinde merak ile beklenen film projesi Deadpool 2 vizyon tarihi öne çekildi. Film 2 hafta daha erken vizyona girecek. Bildiğimiz gibi Marvel çizgi serilerinin yeni nesil en çok ilgi gören kahramanı olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım. Türkiye’de de izlenme rekorları kıran bir film projesi olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Ryan Reynolds, mükemmel bir oyunculuk gösteriyor. Aynı zamanda Türkiye seslendirmecimiz de ciddi anlamda fark yaratıyor. Harun Can, harikalar yaratıyor diyebiliriz.

Vizyon Tarihi 18 Mayıs 2018’e Çekildi

Vizyon tarihi normal şartlarda Haziran’ın ilk haftası olarak belirlenmişti ancak zaman içerisinde hareketli bir süreç yaşandı. Nitekim montaj süresi ve dağıtım hazırlıkları çok daha erken bitirilmiş olan bu proje ile birlikte vizyon tarihi de öne çekildi. Daha önce birkaç farklı popüler filmde de meydana gelen seçeneklerden birisiydi. Şimdi ise Deadpool 2 filmi için karşımıza çıkacak.

18 Mayıs 2018 tarihine çekilen vizyon tarihi, planlanan ve açıklanandan tam 2 hafta önce dünya genelinde sinemalarda vizyona girecek. Heyecan ile beklediğimiz filmde yine umuyoruz ki seslendirmeyi ilk filmde olduğu gibi Harun Can yapar. Gerçekten mükemmel ötesi bir deneyim.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Deadpool 2 Vizyon Tarihi Öne Çekildi