arama

Deadpool 2’den Yeni Poster Geldi!

Deadpool 2
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş

2018 yılının en çok beklenen filmlerinden olan Deadpool 2’nin yeni posteri geldi! Deadpool bu postere bakılacak olursa tatilde keyfi yerinde gibi gözüküyor!

2016’nın başlarında vizyona girip, dünya çapında gerçekten en çok izlenen sinema filmlerinden biri olan Deadpool tam 783 milyon dolarlık bir gişe hasılatı yaparak rekor üstüne rekor kırmıştı. Başrolünde de Ryan Reynolds bulunuyordu. Aynı zamanda Deadpool serisinin yeni çıkacak olan filmi Deadpool 2’de ise yine aynı başrol Ryan Reynolds devam ediyor. Yeni çıkacak olan filmin yönetmen koltuğunda ise David Leitch oturuyor. Ayrıca filmde Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Karan Soni, Leslie Uggams, Stefan Kapicic, Josh Brolin, Zazie Beetz, Julian Dennison, Jack Kesy, Terry Crews, Eddie Marsan, Shioli Kutsuna ve Hayley Sales isimleri de yer alıyor.

Deadpool kız arkadaşı olan Vanessa ile mutlu bir hayat sürmekteyken Cable denilen kötü biri gelecekte tehdit oluşturabileceğini düşündüğü bir çocuğun peşindedir. Süper güçlere sahip olan ve sıra dışı kişiler Deadpool’un arkadaşlarıdır. Bu arkadaşlar birleşerek X-Force ekibini oluşturur. Deadpool ve arkadaşları, Cable’yi durdurmak için uzun bir macera yaşarlar.

Deadpool 2 filmi 18 Mayıs’ta Türkiye’de vizyona girecek filmler arasında!

Deadpool 2

Deadpool 2

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.