Deep State Dizisi Prömiyer Tarihi Netleşti

Deep State

Fox Networks projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Deep State dizisi ile alakalı olarak haberler belirgin bir şekilde internet üzerine sızdırılmıştı. Nitekim dizinin çekimleri tüm hızı ile başladı ve devam ediyor. Fox Networks, bu anlamda yeni dizi projeleri ile adından çok ciddi anlamda söz ettiriyor. Tabi ki bu dizi de heyecan ile beklenen projeler arasında yer alıyor.

Deep State dizisi prömiyer tarihi ile alakalı haberler de internet üzerinde yapılan resmi bir açıklama ile sızdırıldı. Dolayısı ile bu proje, adından ciddi anlamda söz ettirecek gibi görünüyor.

Deep State 11 Nisan 2018’de Vizyonda

Fox Networks Original Series projesi olarak dikkatleri çekiyor bu yapım. Kadrosunda çok fazla ünlü isim olmasa da aksiyon anlamında da mükemmel seçenekleri bizlere sunacak. Prömiyer tarihi olarak ise 11 Nisan 2018 işaret edildi. Kısacası dizi için 3 ay kadar daha beklememiz gerekecek.

Mark Strong, dizinin başrolünde yer alan isim olarak karşımıza çıkıyor. Casus bir karaktere hayat veren Strong, oyunculuğu ile yine herkesi kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor.

8 Bölümlük Bir Proje

Deep State dizisi, Fox şirketi tarafından ilk aşamada 8 bölüm olarak çekilecek bir proje olarak karşımızda. 8 bölümün her birisi 60 dakikalık olacak şekilde kurgulandı. Dolayısı ile klasik dizilerden biraz daha uzun olacak.

Dizinin göreceği ilgi durumuna bağlı olarak ikinci sezonu ile alakalı kararı yine Fox şirketi yetkilileri verecek.

Sıradaki içerik:

Deep State Dizisi Prömiyer Tarihi Netleşti