Dört Köşe Filmi 6 Ekim’de Vizyona Girdi!

Dört Köşe
  • İsmail Can Memiş

6 Ekim tarihi itibariyle sinemalarda gösterimi başlayan film Dört Köşe oldukça ilgi çekti. Filmin komedi tarzı içerisinde mücadele ruhu izleyenleri çok memnun etti.

Film hemen herkesin bildiği Çetin Ceviz 2 efsanesinin yöntemeninin kaleminden dökülmüş. Filmin oldukça yenilikçi ve dolgun bir oyuncu kadrosu var. Dört köşe filmi oyuncu kadrosunda Murat Akkoyun ve Ulaş Torun başta olmak üzere Beyti Engin’in de bulunduğu mükemmel bir ekip yer alıyor. Filmin içeriğinde ise tam bir entrika göze çarpıyor.

Muzao, Emel, İrfan ve Taşkın aynı gece suçsuz yere aynı nezarathaneye düşer. Bu dört kafadar haksızlıklara karşı gelmek üzere güçlerini birleştirme kararı alır. Buradan sonra film başlıyor! İstanbulun en güçlü ve karanlık adamlarıyla münakaşa içerisinde giren ekip komedinin dibine vuracak. Bu filmi sakın kaçırmayın!

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.