“Dumbo” – Kısa Tavsiyeler

Dumbo

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren “Dumbo” filmine gelin bir göz atalım!

Dumbo filminin bir aile filmi olduğunu söyleyerek başlayalım. Ancak aile türü dışında da fantastik ve macera gibi birbiriyle harmanlanacak türleri barındırıyor. Senaryo olarak sürükleyici bir yapıya sahip olan filmin Amerikan yapımı olduğunu hatırlatalım. Özellikle zengin oyuncu kadrosuyla birlikte 5 Nisan 2019 tarihinde sinemalarda sizi bekliyor.

Sıradan bir sirk macerası gibi başlayan filmin fantastik boyutunu ise sonradan görüyoruz. Dumbo filminde ana karakter olan Dumbo bir fil olarak karşımıza çıkıyor. Büyük kulaklı bu filin uzun yıllar boyunca sirkte gösterilere katılması ve maskot haline gelmesi şaşırtmıyor. Ancak sirk sahibinin bir yıldız olan Holt Farrier ile alesini işe almasıyla birlikte işler değişiyor. Çünkü Holt ve ailesi aynı zamanda büyük kulaklı Dumbo’yu diğer fillerden ayıran bir özelliği keşfediyor. Dumbo diğerlerinden farklı olarak uçabilen bir fil olduğunu gösteriyor.

Filmin oyuncu kadrosunun dikkat çektiğini söylemiştik. Özellikle Colin Farrell ile bunu kanıtlıyor. Ek olarak Eva Green, Michael Keaton, Danny DeVito, Alan Arkin gibi başarılı isimler bir araya toplanmış. Yönetmen Tim Burton iken senaryoda da Ehren Kruger ismimi görüyoruz.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

“Dumbo” – Kısa Tavsiyeler