arama

Dünyanın İlk Instagram Dizisi Eşik Geliyor

Instagram Dizisi Eşik
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağkan Sezgin

Bu haberimizde bir ilkten bahsedecek ve sizlere dünyanın ilk Instagram dizisi Eşik ile alakalı bilgiler sunacağız. Türkiye, bu noktada bir ilke imza atarak farklı bir girişim yapıyor. Gerçek anlamda şaşılacak bir proje. Instagram, bildiğimiz gibi bizlere 60 saniyeden fazla video yayınlama imkanı vermiyor. Acaba nasıl bir dizi projesi? Bizde ilk haberleri incelediğimizde bunu söyledik.

Eşik dizisi, konsepti ile çok farklı seçenekleri bizlere sunacak. Kısa kısa saniyeler halinde izleyebileceğimiz bir proje olarak söz karşımıza çıkacak.

Eşik Dizisi

10 Bölüm ve Her Bölüm 59 Saniye Olacak

Sonuçta Instagram üzerinde yayınlanacak bir dizi projesi olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Eşik dizisi, bu anlamda sanırım dünyaya örnek olacak kadar sağlam bir proje olacak. Bu dizinin ardından gerek ülkemizde ve gerekse dünya genelinde farklı girişimlerin söz konusu olabileceğini de söyleyebiliriz.

Eşik dizisi, Instagram platformu üzerinde 10 bölüm olarak karşımıza çıkacak. Her hafta ikişer bölüm yayınlanacak olan dizinin her bölümü 59 saniye olacak. Dizi, ilgi görmesi halinde zaman içerisinde yeni bölümleri ile karşımıza çıkacak.

Eşik Dizisi Konusu

Bir yıl önce eşini kaybeden Fikret, büyük bir depresyona sürüklenir ve insanlardan kaçarak şehir dışındaki bir eve taşınır. Burada gördüğü tek kişi bahçıvan Kasım olur. Fikret, gece olduğunda duyduğu seslerin ve gördüğü karartıların zamanla yaklaştığını hisseder. Tehlike altında olduğunu düşünen Fikret, kendini korumak için bu varlıklarla mücadele etmeye başlar.