Efsane Olacak Korku Filmi Hellraiser: Judgment Fragmanı Yayınlandı

Hellraiser: Judgment

Efsane korku filmi serisinin iki numaralı filmi Hellraiser: Judgment fragmanı resmen yayınlandı. Bomba gibi geldiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Filmin fragmanı, bizlere film ile alakalı olarak birçok yeni seçeneği net şekilde sunuyor. Dolayısı ile fragmanı çok daha net bir şekilde analiz etmek bizler için olmazsa olmaz olanaklardan da birisi sanırım.

Fragmanı ile dahi kanımızı donduracak bir film projesi olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Tabi ki filmin vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu da net bir şekilde açıklandı. Bu konular ile alakalı da fikir edinme yoluna gidelim istiyoruz.

Hellraiser: Judgment Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Tüyler ürperten bir film projesi olduğunu net bir şekilde fragmanından da anlayabilme şansına sahip oluyoruz. Tabi ki çok ünlü isimlerin oynamadığı bir film projesi olarak dikkatleri çekiyor da diyebiliriz sanırım. Filmin vizyon tarihine dair de en net bilgiler geldi.

Hellraiser: Judgment filmi 13 Şubat 2018 tarihinde resmen vizyonda oynamaya başlayacak. Film, kanımızı donduracak seviyede şiddet ve korku unsurları içermektedir.

Sıradaki içerik:

Efsane Olacak Korku Filmi Hellraiser: Judgment Fragmanı Yayınlandı