The End of the F***ing World Fragmanı Karşınızda

The End of the F***ing World

Netflix dizileri içerisinde yakında vizyona girmesini beklediğimiz The End of the F***ing World fragmanı ve görselleri ile resmen karşımızda. Charles Forsman, ünlü bir çizgi roman yazarıdır. Bu dizi de kendisinin ödüllü romanlarından birisinden uyarlanarak Netflix sayesinde ekranlara taşınacak. Oldukça merak ile beklenen bir proje olduğunu biliyoruz.

Fragmanı ve görselleri ile alakalı olarak da internet üzerinde tanıtımlar yer almaya başladı. Dizinin vizyon tarihi de netleşti. Bu hafta dizi Netflix sisteminde bizimle birlikte olacak.

Enteresan Bir Konuyu Ele Alıyor

Biraz gizem ve biraz da gerilim. Dizi, 17 yaşında psikopat bir gencin hayatını konu alıyor. James, dış dünyayı tamamen bir kenara bırakmış ve psikopat özelliklere sahip olan bir hayvan katilidir. James’i hayatına giren Alyssa, olayları çok daha farklı bir noktaya getirecek ve farklı bir serüven içerisine girmeye başlayacaklardır.

Charlie Covell imzalı bir senaryo bizleri bekliyor. Gerilim senaryolarının Netflix kanadındaki en önemli isimlerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Dizi 5 Ocak İtibari ile Vizyona Girdi

Netflix, tüm hızı ile yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. The End of the F***ing World, 05 Ocak 2018 tarihinde yayınlanan ilk bölümü ile birlikte resmen vizyona girmiş bulunuyor. Mükemmel sürükleyiciliğe sahip bu dizi projesi takip edilmeye değer.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

The End of the F***ing World Fragmanı Karşınızda