Facebook Televizyon Dünyasına Five Points ile Giriyor!

Five Points
  • İsmail Can Memiş

Facebook Televizyon Dünyasına Five Points ile Giriyor

Facebook üzerinden aldığı karar ile orijinal içerikler yayınlama kararı aldı. Bu karar neticesinde kendisin finanse ettiği Five Points’in Facebook üzerinden yayınlanacağı duyuruldu. Dizinin güçlü bir kadrosu ve destekleyen önemli yapımcılar ile kaliteli bir iş olacağı tahmin ediliyor.

Scandal dizisi ile tanınan yapımcı Kerry Washington tarafından destekleniyor. Yapımın hayat bulması ile birlikte Facebook tarafından orijinal içeriklerini yayınlanacağı duyurulan Watch üzerinden ekrana geleceği bilgisi sunuldu. Dizinin ana hikayesinin Chicago’da yaşanan bir lise dizini olacağı ve bu lisede beş öğrencinin bakış açılarına göre olayların anlatılacağı aktarıldı. Yaşanan ve birçok kişinin hayatını değiştiren bir olayın farklı bakış açıları ile işlenmesi ile gerçeğin ortaya çıkarılması durumu izleyiciye aktarılacak.

Oyuncu kadrosu tam netleşmemiş olsa da bazılarının açıklandığını söyleyebiliriz. CSI: Cyber dizisinden tanınan Hayley Kiyoko ile hem model hem de oyuncu olan Madison Pettis’in varlığı duyuruldu. Facebook ayrıca diğer yapımları hakkında da bilgi verdi. Ball in the Family, Loosely Exactly Nicole ve Humans of New York: The Series’ın olacağı duyuruldu.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER