Fargo Dördüncü Sezonu Resmen Onaylandı

Fargo

Dünya genelinde trend hale gelmiş dizilerden olan Fargo dördüncü sezonu resmi ağızlardan gelen bilgiler ile onaylandı. Fargo kasabasında meydana gelen seri cinayetler, bu dizinin ana konusu. Aslında diziyi çok daha ilginç yapan şey ise kuşkusuz ki gerçek hayattan televizyonlara uyarlanan bir dizi projesi olması diyebiliriz.

Gerçek bir soğukkanlı seri katilin hikayesini mükemmel bir gerçekçilik ve deneyimli oyunculuk ile izleme şansına sahip olabiliyoruz.

Fargo Dördüncü Sezonu

FX CEO’su John Landgraf Açıklama Yaptı

FX platformunun en ilgi çekici projelerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini söylesek sanıyorum ki yanlış bilgi vermiş olmayız. FX CEO’su John Landgraf, 2019 yılında dizinin yeni sezonu ile izleyicilerin karşısında olacağını doğruladı.

Dizinin hazırlıkları için çalışıldığını ve kadronun değişmeden yeniden izleyiciler ile olacağının haberini de net şekilde verdi diyebiliriz.

Fargo Dördüncü Sezonu 2019’da

2019 yılının bir döneminde karşımıza çıkacak. Ancak hangi döneminde karşımıza çıkacağını henüz net olarak bilmek mümkün değil. FX CEO’su da bununla ilgili olarak ne yazık ki bizleri aydınlatacak kesin bir açıklama yapmadı.

Dolayısı ile dizinin tam olarak ne zaman yayınlanmaya başlayacağını öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Fargo Dördüncü Sezonu Resmen Onaylandı