Fox TV’nin Yeni Dizisi “Savaşcı” Fragmanı Yayımlandı!

Savaşcı

TRT 1’in unutulmaz dizisi Sakarya Fırat gibi bir komando dizisi daha FOX TV’den Savaşcı dizisi geliyor.

Günler öncesinden FOX TV’de dizi izlerken illa ki karşınıza reklam arasında bu fragman çıkmıştır. Komando marşı okunarak hazırlanmış olan bu Savaşcı dizisi fragmanı tam reklam arasında çıksa kimsenin küfür etmeyeceği bir fragman olmuş diyebiliriz.

Poyraz Karayel gibi bir çok ün salmış dizilerin yapımcısı olan Limon Film bu dizinin de yapımını tamamlıyor. Yapımcılığını Hayri Aslan’ın yapacağı belirtilse de filmin oyuncularının merak edilmemesi elde değil.

Filmin şuana kadar kendisi için pek hakkında bir bilgi olmasa da aşağıdaki fragmandan aklınızdan bir şeyler çıkartabiliyorsunuz. Askerler komando şarkısı ya da marşı söylüyor ve bir asker da şanlı Türk bayrağını dikiyor.

Dağ 2 gibi sinemada askeri bir film olarak güzel iş çıkartmış ve Türk milletini gururlandırmış filmlerimizin olması, Nefes gibi filmlerimizin, Sakarya Fırat gibi dizilerimizin olması gerçekten gurur verici. Aslında gerçekten güzel bir dizi olacağı komando boyasının yüze sürülmüş olması ve komando marşının söylenmesinden belli oluyor.

Fox TV gerçekten güzel bir iş çıkartıp bu dizisinden güzel bir reyting kazanacağını umuyor olmalı. Dizi gerçekten muazzam olacak. Şuanlık oyuncu kadrosu hakkında pek bir bilgi bulunmamakta. Yakın zamanda yeni paylaşılacak olan haberden bunu görebilirsiniz. Aynı zamanda dizinin çıkış tarihi hakkında da pek bir bilgi bulunmuyor.

Eğer izlemediyseniz dizinin fragmanını izleyip daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz:

 • oktay demir
  4 sene önce

  izlediğim diziler için en güzel dizi diye düşünüyorum tavsiye ederim gayet güzel dizi

  yorum beğen
 • enginbey
  4 sene önce

  Dağ 2 filminden sonra bu tarz diziler iyice artış gösterdi ancak Savaşçı dizisi diğerlerinden sanki birazcık daha farklı gibi benim hoşuma gitti dikkatimi çekti güzel bir dizi takip ediyorum.

  yorum beğen
 • Emre Timur
  4 sene önce

  Kahramansı dizi ve filmler aşırı hoşuma gidiyor ve gerçekten etkileyici yapımlar oluyor.

  yorum beğen
 • Zeynep
  4 sene önce

  Daha Savaşçı dizisini izlemedim ama izleyenler güzel olduğunu söyledi. Asker dizilerinden Söz’e başladım ama. Söz çok güzel. Söz kadar güzelse eğer kesin izlemek lazım.

  yorum beğen
 • Hayri Kırşan
  4 sene önce

  Dağ 2’deki komutanımızı burada da gördüğümüze sevindik açıkçası, şuan her yer asker dizisi kaynıyor ama bu daha bi ilgimi çekti.

  yorum beğen
 • Muhammet Ali GÖKDEMİR
  4 sene önce

  Bende ilk fragmanını izlediğimde çok etkilenmiştim şuanda en beğenerek izlediğim dizidir kesinlikle tavsiye ederim.

  yorum beğen
 • Abdulrezzak
  4 sene önce

  Bir kaç bölüm izledimde efsane birşey. Harikaa

  yorum beğen
 • Gökmen
  4 sene önce

  Bakalım nasıl bir dizi olacak sabırsızlıkla bekliyorum

  yorum beğen
 • Kerem Çolak
  4 sene önce

  Fox TV’den ne kadar iyi bir dizi gelir orası meçhul ancak inşallah beklenitlerimi karşılarr

  yorum beğen
 • Fakir
  4 sene önce

  Son zamanlarda yerli dizi sektörü can çekişiyordu bu dizi bomba gibi geldi benim çok hoşuma gitti her bölümünü merak ile bekliyorum.

  yorum beğen
 • eneskamis
  4 sene önce

  Abi bu nedir ya? Dağ2 filminden sonra her kanal bir asker dizisine el atmaya başladı. Tamam 1 2 olur da her kanalda da olmasın bi zahmet.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Fox TV’nin Yeni Dizisi “Savaşcı” Fragmanı Yayımlandı!