FX Projesi olan Trust Dizisi Fragmanı Resmen Yayınlandı

Trust

FX projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Danny Boyle imzalı Trust dizisi ile alakalı olarak seçenekler dikkatleri çekiyor. Türkiye genelinde her geçen gün fark yartan yabancı dizi projeleri, sitemizde haberlerini yaparak sizler ile buluşuyor. Netflix kadar popüler bir şirket olan FX, yeni dizileri ile de devrim niteliğinde adımlar atıyor.

Slumdog Millionaire ve 127 Hours filmlerinin ünlü yönetmeni Danny Boyle imzalı bu dizi projesi, izlenme rekorları kıracak gibi de görünüyor. Trust dizisi fragmanı da internet üzerinde resmen yayınlandı.

Trust Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin fragmanı, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Youtube üzerinde izlenme rakamlarını ciddi olarak arttırdı. Hal böyle olunca oyuncu kadrosunda ki kaliteyi de merak ettiğinizi biliyoruz. Elimize geçen bilgilere göre oyuncu kadrosu ile alakalı bilgileri de sizlere sunmak istiyoruz.

Harris Dickinson, Donald Sutherland, Michael Esper ve Hilary Swank’in başlıca rollerde yer aldığı dizide onlara Brendan Fraser, Anna Chancellor, Norbert Leo Butz, Charlotte Riley ve Luca Marinelli eşlik ediyor.

FX Productions projelerinden birisi olacak olan dizinin tüm telif hakları çalışmaları da noktalandı. Merak ile beklediğimiz yeni bir proje daha bizlerle.

Sıradaki içerik:

FX Projesi olan Trust Dizisi Fragmanı Resmen Yayınlandı