Game of Thrones 8. Sezon Çekimleri Yaza Kadar Sürecek!

Game of Thrones

Game of Thrones Final Sezonu Olacak Olan 8. Sezonunun Çekimleri Yaza Kadar Sürecek

Milyonları ekran başına kitleyen Game of Thrones dizisinin final sezonu olan 8. Sezonunun çekimlerinin gelecek yılın yaz ayına kadar devam edeceği açıklandı. Game of Thrones dizisinin final sezonu olan 8. Sezon her ne kadar diğer sezonlara göre daha az bölüm içerecek olsa da sevilen dizide Ser Davos Seaworth karakterini canlandıran Liam Cunningham’ın açıklamasında dizinin bölümlerinin çok daha uzun olacağı ortaya çıkmıştı. Cunningham ayrıca dizinin çekimlerinin yaz aylarına kadar süreceğini de belirtti. Prodüksiyonu oldukça güçlü olacak olan ve her bölümü filmi aratmayacak olan dizininin ekranlara dönüşünün 2019 yılına sarkma ihtimalinin bulunduğu dizinin ne zaman ekranlara geleceği ise şimdilik tam bir muamma.

Dizinin çekimiyle ilgili bilgi veren Cunningham “ Geçtiğimiz sezona kadar 10 bölümü sadece 6 ay gibi kısa bir sürede çekiyorduk. Şimdi çok daha fazlasını sadece 6 bölüm için yapacağız. Bu altı bölümün sürelere çok daha uzun olacak” açıklamalarında bulundu.

Bilindiği gibi 7. Sezona kadar Game of Thrones bölümleri aralık ayına kadar çekilip sonrasında prodüksiyon işlemleri tamamlandıktan sonra mart sonu ya da nisan başı yayınlanıyordu. Ancak Game of Thrones dizisinin altıncı sezonu itibariyle bu durum sekteye uğradı ve dizi anca temmuz ayında ekranlara gelmeye başladı.

Hatırlanacağı üzere bir HBO dizisi olan Game of Thrones dizisi ülkemizde Digitürk tarafından yayınlanıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Game of Thrones 8. Sezon Çekimleri Yaza Kadar Sürecek!