Game Of Thrones Dizisi İçin Final Sezonu Başlıyor!

Game of Thrones

Game Of Thrones Dizisi İçin Final Sezonu Başlıyor!

Sadece ülkemizde onbinlerce belki yüzbinlerce kişi tarafından seyredilen Game of Thrones dizisinin sonu maalesef yaklaşıyor!

Game of Thrones final sezonu için çalışmalar başlandı. Yeni sezonun başlamasını net bir tarih olarak belirtemesekte, çekimlerin önümüzdeki günlerde yapılacağı kesinleşmiş durumda.

New York’ta düzenlenen Comic Can içerisinde hayranların sorularını cevaplayan isim Liam Cunningham oldu. Söylediklerine göre Pazar günü ilk üç bölümün senaryo okumalarına başlanacak. İkinci okumalar ise Pazartesi günü yapılacak ve sonrasında provalar başlayacak.

Böylelikle çekim aşamasına geçilecek. Senaryonun Ser Davos’u final sezonunun altı bölümünün tamamının elinde olduğunu ifade etti.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Game Of Thrones Dizisi İçin Final Sezonu Başlıyor!