Game Of Thrones Dizisinin Konusu Nedir?

Game Of Thrones

Game Of Thrones Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi sektörüne olukça büyük bir etki bırakmış olan Game Of Thrones gelecek nesiller içinde aynı etkiy bırakacaktır. İzi silinmez olarak tabir edilen dizi her yaştan oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Dizi farklı krallıkların hüküm sürdüğü yerlerde büyük bir taht kavgasını anlatmaktadır.

Dizide her bir karakter büyük etki bırakmayı başarmıştır. Oyuncular son derece profesyoneldir. Dizi takipçileri bölümleri sabırsızlıkla beklemekte ve günü gününe takip etmektedir. Olaylar belli bir akışa göre süren dizide fantastik karakterler ve olaylar da yer almaktadır.

Dizide başlıca savaş, aşk ve dram konuları işlenmektedir. Bu yıl yedinci sezonu yayınlanan dizi sekizinci sezonu son sezon olarak belirtmiştir. Dizinin ilk sezonları Game Of Thrones kitabından uyarlanmıştır. Dizide ölen karakterler de diziye etki bırakmayı başarmıştır. Dizide en çok ilgi gören karakterler ise Emilia Clarke’ nin canlandırdığı Khalesi ve Kit Harington’ nun canlandırdığı John Snow’ dur.

Dizide ilk kez yedinci sezonda bir araya gelen karakterler her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça fazla beğenildi. Tahtın tek varisi olarak bilinen Khalesi John Snow ile birlikte savaşmayı kabul etmiştir. Ancak sadece birkaç kişinin bildiği John Snow da tahtın varisidir. Olaylar böyle gelişirken bütün dünya sekizinci ve son sezonu heyecanla beklemektedir. Gelecek sezon hakkında değişik yorumlar yapılsa da kimse bölümler yayınlanmadan neler olacağını bilememektedir.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

  • Ahmet Güreli
    4 sene önce

    game of thrones dizini yeni takip etmeye başladım konusunu ilk başlarda yanlış anlamıştım yani aklımı çok karıştıran bir diziydi. bu yabancı diziyi sizin makalenizi okudundan sonra daha iyi anladım 🙂 teşekkür ederim diğer dizi ve filmler hakkında incelemeler yapmanızı merak ile bekliyorum başarılarınızı dilerim meraklı bir hayranınız

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Game Of Thrones Dizisinin Konusu Nedir?