Game of Thrones Final Sezonu Tarihi Açıklandı

Game of Thrones

Dünyanın en çok izlenen ve en büyük bütçeli dizisi Game of Thrones final sezonu ile alakalı olarak 2019 yılı işaret edildi. Taht Oyunları dizisi, sadece ABD’de değil dünya genelinde en çok izlenen projelerden birisi oldu. Türkiye’de de en çok takip edilen yabancı dizi olarak istatistiklerde yer aldı. İnsanlar, dizinin bitmemesini istiyor.

Bitmemesini istiyor ancak final sezonunun ne zaman olacağı ve finalin nelere sahne olacağı da merak konusu. HBO, yaptığı açıklamalar ile birçok farklı detayı açığa kavuşturdu. Biraz da üzüntü yarattı diyebiliriz.

 

HBO 2018 Yılında Yeni Bir Sezon Yayınlanmayacak

HBO şirketi, bildiğimiz gibi dizinin yapımcı şirketi. Twitter üzerinde ciddi anlamda fark yaratan HBO hesabı, dizi ile alakalı geleceğe yönelik açıklamalarda bulundu.

Açıklamalardan edindiğimiz bilgilere göre 2018 yılında yeni bir Game of Thrones sezonu yayınlanmayacak. Game Of Thrones 8. sezonu ise 2019 yılı itibari ile yayınlanmaya başlayacak ve aynı zamanda final sezonu olarak da dikkatleri çekecek.

Game of Thrones 2019

1,5 yıl kadar sabretmemiz gerekecek gibi görünüyor. Sonrasında da 6 bölümlük bir sezon çekilecek ve dizi resmen final yapacak. Dizinin akıbeti resmen belli oldu.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Game of Thrones Final Sezonu Tarihi Açıklandı