“Garez” Filminin Yeni Uyarlaması İçin İsimler Belli Oldu!

Garez

2004 yılında vizyona giren Garez yani The Grudge’nin yeni uyarlaması için yönetmen ve senarist belli oldu.

Vizyon tarihine 2004’te başlayarak Garez adıyla devam eden korku filmi serisi tekrardan uyarlanacak. Garez filminin yeni uyarlamasını yönetecek isim ise adını daha önceden gerilim filmlerinden duyduğumuz Ghost House Pictures yönetmeni Nicolas Pesce oldu.

Japon yönetmenin yönettiği 9 filmlik korku serisi olan Ju-On’dan uyarlanan Garez filminin baş rolünü Sarah Michalle Gellar tarafından oynanmıştı. Filmin konusu ise ciddi gerilim içeriyor. Tokyo’ya giden bir eğitim öğrencisi sosyal hizmetlerde hastalara ve yaşlılara bakıyor. Filmin başrolü Karen Devis’in evinde intikam almak isteyen bir ruh bulunuyor. Karen Devis büyüyü bozmak ve sıradan bir şekilde ruh tarafından ölmemek için ruhla savaşıyor. Savaşın sonunda tek amacı o büyüyü bulup bozmaktır.

Bu yeni gelecek olan uyarlama filminin baş rolü ise Mia Wasikowska ve Christopher Abbott olacak. Bu isimleri zaten daha önce korku filmi olmasa da Alice in Wonderland ve A Most Violent Year gibi filmlerden duymuştuk. Bakalım Japon filminin tekrar uyarlanması nasıl olacak?

  • Berat
    4 sene önce

    filmin yeni uyarlamasının yönetmenini daha önce duymuştum

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

“Garez” Filminin Yeni Uyarlaması İçin İsimler Belli Oldu!