Görevimiz Tehlike – Fallout Filmi Resimleri Gelmeye Başladı

Görevimiz Tehlike - Fallout

Uzun bir süredir merak ile beklediğimiz Görevimiz Tehlike – Fallout filmi hakkında yeni görseller gelmeye başladı. Film ile alakalı olarak birçok farklı dedikodu kısa süre öncesinde gelmeye başladı. Her geçen gün büyüyen ve gelişen sektörde geçmişten günümüze gelen efsane filmlerden birisi olarak dikkatleri çektiğini net olarak söyleyebiliriz.

Tom Cruise efsanelerinden birisi olarak dikkatleri çeken bu yapım, 6 numaralı filmi ile yakın bir zaman dilimi içerisinde bizlerle olacak. Özellikle Henry Cavill, bu filmin yıldızlarından bir diğeri olarak da dikkatleri çekiyor olacak.

Görevimiz Tehlike 6 Vizyon Tarihi de Açıklandı

Henry Cavill, birçoğumuzun da bildiği üzere Superman. Yani yeni filmlerde ki ünlü yıldız kendisi. Son dönem beyazperde projeleri için en çok ön planda tutulan isimlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Öyle ki konu ile alakalı olarak daha yeni seçenekler kendisini net olarak gösteriyor.

Görevimiz Tehlike 6, vizyon tarihi olarak 27 Temmuz 2018 tarihi işaret edildi. Bu film ile birlikte Ethan Hunt, yeniden zorlu görevlerin içerisinde kendisini bulacak. Bu sefer çok daha aksiyon dolu sahneler ve çok daha modern bir kurgu filmi bizlere sunacak.

Sıradaki içerik:

Görevimiz Tehlike – Fallout Filmi Resimleri Gelmeye Başladı