arama

Greta – Kısa Tavsiyeler

Greta
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İsmail Can Memiş İsmail Can Memiş

Bu yıl vizyona girmiş “Greta” filmine gelin bir göz atalım!

Greta filminin özellikle dram, korku ve gizem türleriyle izleyiciyi kendisine çekeceğini düşünüyoruz. Türkiye’de 19 Nisan 2019’da gösterime girecek olan filmin Amerika Birleşik Devletleri tarafından üretildiğini belirtmeliyiz. Filmin orijinal ismi olarak The Widow pek çok ülkede gösterime girerken kullanılmıştır.

Filmin konusu Frances isimli karakterin Greta ile tanışması ve sonrasında yaşanan akıl dışı olayları kapsıyor. Metro seyahati sırasında bir çanta bulan ve içerisinden çıkan bilgiler doğrultusunda Greta’ya ulaşan Frances hiçbir şeyin farkında değildir. Tek bir çantayla oluşan tanışma ve sonrasında gelişen dostluk hızlı bir süreci kapsar. Sonrasında ise işler çığırından çıkar ve her şey için çok geç olan bir yola girilir.

Özellikler Jeff Hiller, Chloe Grace Moretz, Isabella Huppert, Maika Monroe ve Jane Perry gibi oyuncularla Greta filmi sükse yapabilir. Bunun dışında yönetmenliği üstlenen Neil Jordan, senaryoda da Raven Dauda ile birlikte çalışıyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.