Gülse Birsel Kimdir? Gülse Birsel Hayatı.

Gülse Birsel

Gülse Birsel Kimdir? Gülse Birsel Hayatı.

Gülse Birsel kimdir, Türk gazeteci, yazar, oyuncu, sunucu, senarist ve yapımcıdır. Şener soyadı ile 11 Mart 1971 senesinde İstanbul‘da doğan Birsel, liseyi Beyoğlu Anadolu Lisesi‘nde bitirdikten sonra öğrenimine Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü‘nde devam etti. Üniversitenin ikinci senesinde gazeteciliğe merak sardı ve Aktüel dergisinde muhabir olarak çalışmaya başladı.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Hüseyin Gözlü
    4 sene önce

    Gazetecimi cidden gazetecilik okumuş bide boğaziçinde okumuş gercekten ünlüler hakkıında merak ettigimiz herşey var burada.

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Gülse Birsel Kimdir? Gülse Birsel Hayatı.