Hababam Sınıfı Yeniden – Kısa Tavsiyeler

Hababam Sınıfı Yeniden

Geçtiğimiz günlerde nostalji seri Hababam Sınıfı için yeni nesil oyunculardan oluşan kadroyla vizyona giren filmini gelin beraber inceleyelim!

İlk olarak 1975 yılında çekilen, Rıfat Ilgaz’ın öyküsü olan ve Ertem Eğilmez tarafından beyazperdeye aktarılan efsaneyle karşı karşıyayız. Hababam Sınıfı Yeniden ile tekrardan bize merhaba demeye hazırlanıyor. Komedi ve dramı ülkemiz şartlarında en iyi harmanlayan yapım olduğu aşikâr. Bu kez yenilenmiş kadrosu ve konusuyla günümüz şartlarına uyarlandığını görüyoruz. Vizyon tarihi ise 5 Nisan 2019.

Hababam Sınıfı Yeniden filminin konusunu az çok tahmin etmek mümkün. Özel Çamlıca Lisesi ve lisenin en meşhur sınıfı olan Hababam Sınıfı yeni maceralarla karşımıza çıkıyor. Lisenin karma eğitime geri dönüşüyle birlikte Hababam Sınıfı aniden kızlarla doluveriyor. Haylaz erkek öğrenciler için cennetin kapıları aralanmış gibi duruyor. Yakışıklı ve güzel genç oyuncular kadar tecrübeli isimlerin yer aldığı kadrosuyla Hababam Sınıfı Yeniden gümbür gümbür geliyor.

Hababam Sınıfı Yeniden filminde kadroda yer alan Altan Erkekli gibi duayen isimler ön plana çıkıyor. Ayrıca Yusuf Çim ve Hande Katipoğlu gibi ilgi çekici isimlerin yer aldığı gözden kaçmıyor. Toygan Avanoğlu ile Sadi Celil Cengiz ise komedinin rengini biraz daha yükseltecek gibi. Senaryo için Ayşe Balıbey ile Evren Erdoğan isimlerini görüyoruz. Yönetmen ise Doğa Can Anafarta oluyor.

Bunun yanı sıra eğer hala bakmadıysanız Buzzy Series web sitemizde paylaştığımız her hafta güncellenen popüler yazımız Vizyona Girecek Filmler listemize bakabilirsiniz. Eğer hala takip etmediyseniz Buzzy Series’in İnstagram, Facebook, Twitter, hesaplarını takip edip en hızlı haberleri sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Ayrıca Yabancı Dizi Haberleri kategorimize göz atarak en son paylaştığımız yabancı diziler ile alakalı haberlere göz atabilir, eğer film izlemek istiyorsanız size uygun olan filmi en kısa zamanda bulmak için Yerli Film Tavsiyeleri ve Yabancı Film Tavsiyeleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Hababam Sınıfı Yeniden – Kısa Tavsiyeler