arama

Hadi Be Oğlum Filmi Fragmanı Yayınlandı (Kıvanç Tatlıtuğ Geliyor)

Hadi Be Oğlum Filmi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağkan Sezgin Çağkan Sezgin

Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi’nin başrollerini oynayacağı Hadi Be Oğlum filmi fragmanı internet üzerinde resmen yayınlandı. Türkiye genelinde ciddi anlamda sevilen birkaç oyuncudan birisi olarak dikkat çeken Tatlıtuğ yeniden dönüyor. Üstelik Büşra Develi ile uzun bir zamandan sonra yeniden kamera karşısına geçiyor. Sağlam bir film projesi geliyor da diyebiliriz sanırım.

Hadi Be Oğlum filmi, sağlam bir drama olarak dikkatleri çekiyor. Hal böyle olunca filmin afişini de yukarıda kapak görseli olarak sizlere sunduk. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan fragmanı da sizlere sunmak istiyoruz.

Hadi Be Oğlum Filmi Oyuncu Kadrosu

Çok konuşulan bir film projesi olarak dikkatleri çektiğini net olarak söyleyebiliriz. Vizyona girmesi itibari ile de drama seven tüm sinemaseverler için önerdiğimiz film projelerinden birisi olarak dikkat çekecek. Tabi ki filmin oyuncu kadrosu da önemli. Hemen birkaç ismi sayalım istiyoruz;

  1. Kıvanç Tatlıtuğ
  2. Büşra Develi
  3. Alihan Türkdemir
  4. Feridun Düzağaç

filmin kadrosundaki başlıca isimlerden bazıları. Dolayısı ile filmin kadrosu son derece sağlam seçenekleri bizlere sunuyor. Tabi ki filmin vizyon tarihi de merak ile beklenen seçenekler arasında.

Hadi Be Oğlum Filmi Vizyon Tarihi

İşin içerisinde Tatlıtuğ gibi bir isim olunca insanlar ister istemez filme çok daha fazla ilgi gösteriyorlar. Hadi Be Oğlum filminin vizyon tarihi için 16 Şubat 2018 işaret edildi. Dolayısı ile geri sayım başladı.